Kompozit Güvenlik Ema Ayakkabı’da

  • admin
  • Haziran 16, 2017
  • 0

En bilinen iş güvenlik ayakkabı türü olan kompozit burun iş ayakkabısı ile hem sağlığınızı korumuş hem iş kalitenizi yükseltmiş olursunuz.

Ema Güvenlik Ayakkabı ürünleri arasında en çok rağbet gören ve tercih edilenlerden biri kompozit burun iş ayakkabısı ürünüdür. Genel özelliği olarak diğer çelik ya da farklı özellikteki iş ayakkabılarına göre daha yumuşak, daha esnek teknik özelliği bulunur. Genel itibari ile yüksek düzeyde geliştirilmiş olan bu ayakkabı modeli, yüksek dirençli darbelere karşı koruma gösterir. Aynı zamanda elektrik yalıtkanlığı ve çok yüksek sıcak, çok yüksek soğuk hava etkisine de direnç göstermektedir. Bu özelliklerinden dolayı en çok tercih edilen kompozit burun iş ayakkabısı ayakta terlemeyi önleyen ve yine ayak hareketlerinden dolayı aşınma sorunu oluşturmayan özelliklere de sahiptir.

Ayak kokusu oluşmaması için özel tasarlanan taban içeriğinde anti bakteriyel etkilidir. İş güvenliği anlamında özel bir ürün sayılan ve pek çok firma, pek çok çalışan tarafından tercih edilen kompozit burun iş ayakkabısı alternatiflerini Türkiye’de en kolayca bulabilecek olduğunuz adres ise Ema Ayakkabı firmasıdır. Uzun yıllardır hizmet veren ve farklı ürün alternatifleri ile her zaman sektörde ilk sırada yer alan firmada, iş emniyetini gerektirecek her türlü ayakkabı ürününü bulabilirsiniz. Diğer seçenekler olarak, elektrikçi ayakkabısı, işçi ayakkabısı, yazlık ve kışlık iş ayakkabısı gibi daha pek çok seçenek bulunmaktadır. Bunun ile beraber Ema iş güvenliği ayakkabı ürünleri arasında en fazla tercih edilen kompozit ayakkabı seçeneklerinde, GEAR CD, GEAR SD, LAVA BD, LAVA STORMA BD, ROCK CD, STYLE BD, TEIDE BD gibi pek çok alternatif bulunmaktadır.

Tam koruma ve son teknoloji iş emniyeti ayakkabı alternatifleri için firma ile iletişime geçebilir ve destek alabilirsiniz. Size hemen geri dönüş yapılacak ve firmanız için en doğru tercih ettiğiniz ürünler kargo ile gönderim sağlanacaktır. Aynı zamanda firma bayiliği almak isteyenler için de olanak tanıyan Ema Ayakkabı’da yaşadığınız çevre içinde böyle bir iş yapabilirsiniz. İnternet sitesinde yer alan dijital katalog ve ürün çeşitlerini anlatan kısa yazılar da bulunuyor.

önceki haber «
sonraki haber »

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir